Mały pociąg - gra planszowa

Oprawa: Twarda
Format: 25.1 x 24.8
ISBN: 6416739536736
Dostępność:
niedostępny
Czas wysyłki:
24 godziny
65,00 zł
24,67 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Zapytaj o produkt
Opis produktu
Komentarze

 

Gra planszowa Mały pociąg

Mały pociąg to gra przeznaczona dla 2 do 4 graczy w wieku od 4 lat. Gracze przemieszczają się pociągiem od stacji do stacji, poszukując zagubionych walizek. W swojej kolejce gracz kręci strzałką i przesuwa pociąg o tyle pól, ile wskaże strzałka. Kiedy pociąg zatrzyma się na stacji, gracz kładzie swój pionek na stacji i odwraca jedną kartę-walizkę. Jeśli kolor jest taki sam, jak kolor jego pionka to zabiera on walizkę. Jeśli nie - zakrywa kartę, a pozostali starają się zapamiętać jakiego koloru jest ta walizka. Kto pierwszy zdoła odnaleźć trzy walizki – wygrywa!

Tactic Mały pociąg

 

Odnajdź zagubiony bagaż

Ta prosta gra jest idealna dla najmłodszych miłośników gier planszowych. Ślicznie wykonane drewniane elementy czy wyjątkowa plansza z szynami kolejowymi zachwycą zarówno dzieci, jak i rodziców. Dodatkowo zamiast strzałki można wykorzystać darmową aplikację Little Train Game, która wprowadzi nowe, ekscytujące elementy do gry. Aplikacja jest dostępna w języku polskim.

gra dla dzieci mały pociąg

 

Zawartość pudełka

W pudełku znajduje się: plansza, obrotowa strzałka z podstawką, 12 kart-walizek, 4 podstawki na odnalezione walizki, drewniany pociąg, 12 pionków oraz instrukcja.

gra dla dzieci 4 lata

 

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący najdrobniejsze szczegóły gry Tactic Mały Pociąg. Poznaj zasady zabawy oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Zawarty poniżej film ma charakter poglądowy produktu.