Kolorowe Gąsieniczki

Oprawa: Twarda
Format: 25.1 x 24.8
ISBN: 6416739408378
Dostępność:
niedostępny
Czas wysyłki:
24 godziny
35,00 zł
12,97 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Zapytaj o produkt
Opis produktu
Komentarze

Klasyczna gra planszowa, prezentuje nam swe nowe (nieco wściekłe) oblicze.
Oryginalne pionki i atrakcyjna szata graficzna sprawiają, że wspólna, rodzinna gra będzie jeszcze przyjemniejsza. Gra przeznaczona: dla 2 do 4 graczy, w wieku od 5 lat.

Seria łamigłówek "Smart Games" ma proste założenia: planszę z elementami -> układ startowy -> układ do którego trzeba dojść, znajdując zwykle istniejące tylko jedno prawidłowe rozwiązanie. To zabawa ćwicząca umysł dla młodszych i starszych. Warto spróbować swoich sił!

Zawodnicy w tej grze, układają gąsieniczki na planszy. Należy je kłaść w taki sposób, aby kolory widoczne przez otwory w gąsieniczkach pasowały do kolorów samych gąsieniczek. Osoba, która najszybciej pozbędzie się swoich gąsieniczek wygrywa!

Dwustronna plansza oraz różne poziomy trudności sprawiają, że gra ta jest odpowiednia dla dzieci w różnym wieku. Niegrzeczne robale, w trudniejszej wersji gry, utrudniają umieszczanie gąsieniczek na planszy. Przykrycie robala uprawnia jednak gracza do dodatkowego ruchu!

Składa się z:
- 28 tekturowych gąsienic, w 4 kolorach, każda długości 3 pól na planszy. Gąsienice posiadają 2 otwory: blisko siebie lub rozdzielnie.

- Dwustronnej składanej jak puzzle planszy. Jedna strona zawiera kolorowe kropki odpowiadające kolorom gąsienic. Druga strona jest nieco bogatsza graficznie. Ma inne rozstawienie kolorowych kwiatków, a na niektórych z nich umieszczono robale.

Ta gra to przyjemny sposób kształcenia u dzieci spostrzegawczości i nauki logicznego myślenia, a także rozpoznawania kolorów. Dwustronna plansza oraz różne poziomy trudności sprawiają, że gra ta cieszy dzieci przez długi czas. Zawartość: Dwustronna plansza, 28 kartonowych gąsieniczek, zasadyGra przeznaczona dla 2-4 osób w wieku 4+