Zestaw drugoklasisty

Wydawnictwo Dragon
Dostępność:
niedostępny
Czas wysyłki:
24 godziny
82,91 zł
53,95 zł

Zestaw zawiera

Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Zapytaj o produkt
Opis produktu
Komentarze

Drugoteścik. Test kompetencji dla klasy 2

Książka przeznaczona dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Znakomity wstęp do systemu sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych, obowiązujący na kolejnych etapach edukacji. Zawiera testy o tematyce polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej, opracowane w oparciu o „Podstawę programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych”. Każdy test sprawdza inny zakres opanowanych umiejętności i składa się przede wszystkim z zadań zamkniętych, w których dziecko wybiera jedną poprawną odpowiedź spośród podanych, a także z ciekawych ćwiczeń przypominających zabawę.


Zagadki logiczne dla klas 1-3 

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które rozpoczęły swoją przygodę w szkole. Zeszyt ten to obszerny zbiór zadań i ćwiczeń, dzięki którym dzieci nauczą się samodzielnie myśleć.

 
Zabawy logiczne dla klas 1-3 

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę w szkole. To obszerny zbiór ciekawych łamigłówek i quizów, dzięki którym dzieci uczą się samodzielnie myśleć.

 
Wesoła ortografia. Dyktanda dla klas 1-3 

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Jest to obszerny zbiór dyktand i ćwiczeń, dzięki którym początkujący uczniowie łatwo nauczą się zasad ortograficznych.

 Ortografia. Klasa 2

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Jest to obszerny zbiór ćwiczeń, dzięki którym początkujący uczniowie łatwo nauczą się zasad ortograficznych oraz utrwalą wiedzę.

 Wesoła matematyka dla klas 1-3

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę w szkole. To obszerny zbiór ciekawych zadań, które kształtują wiadomości i umiejętności matematyczne dzieci.
 

 Łamigłówki dla podstawówki. Klasy 1-3

Książka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które kontynuują swoją przygodę w szkole. Zeszyt ten to obszerny zbiór zadań i ćwiczeń, dzięki którym dzieci nauczą się podstaw matematyki oraz utrwalą umiejętności.

 

 

 

Dyktanda. Klasa 2

Książeczka edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach, które zaczynają  swoją przygodę w szkole.
Zbiór dyktand i ćwiczeń ortograficznych dla uczniów klasy III szkoły podstawowej, którzy chcą pisać poprawnie, w szczególności dla tych, którym ortografia sprawia nieco kłopotów. Łatwe do zapamiętania reguły ortograficzne wzbogacone pomysłowymi ćwiczeniami i ciekawymi zadaniami.

 

 

Dyktanda dla klas 1-3. Ćwiczenia z "u", "ó", "ż"

Zbiór dyktand i ćwiczeń ortograficznych jest przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, którzy chcą pisać poprawnie, a w szczególności dla tych, którym ortografia sprawia nieco kłopotów. Zgromadzone w zeszycie materiały pomogą Ci pisać poprawnie.