PUS Logopedyczne potyczki 5 Głoski K-G

EPIDEIXIS
Oprawa: Broszurowa
Rok wydania: 2021
Autor: praca zbiorowa
Format: 236x171 mm
Liczba stron: 32
25 punktów lojalnościowych za ten produkt
Dostępność:
dostępny
Producent:
EAN:
9788375142334
Czas wysyłki:
48 godzin
25,99 zł
Kup teraz
Dodaj do ulubionych Zapytaj o produkt
Opis produktu
Cechy
Komentarze

Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G

Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G to nowa część dobrze już znanej i lubianej serii książeczek PUS z ćwiczeniami logopedycznymi dla dzieci starszych, potrafiących już czytać, lecz mających jeszcze trudności z prawidłową artykulacją niektórych głosek.

Ćwiczenia zawarte w książeczkach tej serii zostały skonstruowane tak, aby zachować zasadę stopniowania trudności, czyli od łatwiejszych do trudniejszych. Ich różnorodność pozwala dziecku ćwiczyć wymowę, jak również szereg innych umiejętności, jak na przykład:

  • myślenie logiczne i analityczne,
  • koncentrację i uwagę,
  • analizę wzrokową i słuchową,
  • kategoryzowanie, szeregowanie, układanie sekwencji.

Celem książeczek z serii Logopedyczne potyczki jest utrwalanie prawidłowej wymowy trudnych głosek podczas świetnej zabawy.

Autorką tej książeczki

jak i pozostałych części tej serii, jest Magdalena Rybka, logopedka pracująca na co dzień z dziećmi mającymi trudności z prawidłową wymową, a jednocześnie popularna blogerka, która porusza na swoim blogu wiele tematów związanych z logopedią i rozwojem dziecka.

Przygotowała ona także charakterystyczne czarno-białe ilustracje, które tak podobają się dzieciom.

Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G

Książeczka powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na materiały do utrwalania u dzieci poprawnej wymowy wywołanych już głosek; w tym przypadku głosek tylnojęzykowych. Mamy nadzieję, że książeczka pomoże w utrwaleniu ich poprawnej wymowy, jak również da okazję do utrwalania szeregu innych umiejętności, a przede wszystkim do dobrej zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Cała seria Logopedyczne potyczki

sprawdzi się przede wszystkim w gabinetach logopedycznych i terapeutycznych, ale można sięgać po nią również w czasie zajęć świetlicowych, jak również kompensacyjno-wyrównawczych.